Šikmá stěna zkosená

Popis

Ze dvou dílů (a 2,7 m) nesavé dřevotřískové OSB desky o síle 10 mm a vrchní neklouzová guma o síle 4 mm. Díly spojené čepy, výška nastavitelná řetězem.
Nosný rám ze žárově zinkované profilované oceli je základem u všech variant. Jednotlivé varianty se liší kvalitou použitého materiálu – jedná se o desku a povrch překážky. Barevné kombinace povrchu překážky si můžete vybrat dle vašeho požadavku. Ke všem variantám Šikmé stěny A zkosené lze přiobjednat pojezdová kolečka.

Kategorie

Překážky s kontaktními zónami

Dle pravidel Agility ČR

Skládá se ze dvou ploch sevřených v úhlu 101,5° s vrcholem 170 cm od země. Šířka šikmé stěny je minimálně 90 cm, v dolní části může být až 115 cm. Délka ramp je 270 cm ±5 cm. Na rampách jsou v pravidelných vzdálenostech (cca 25 cm) připevněné lišty usnadňující výstup a zabraňující sklouznutí. Lišty jsou 20 mm široké a vysoké od 5 mm do 10 mm se zaoblenými hranami. Kontaktní zóny jsou vyznačeny v délce 106 cm, měřeno od země. Pomocná lišta musí být připevněna nejméně 10 cm od hranice kontaktní zóny. Vrchol šikmé stěny nesmí být pro psa nebezpečný. Šikmá stěna musí být stabilní.

Možnosti produktu

Možnosti produktu

Cena: od 1,540.00 Kč EUR 0

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.
Loading Aktualizuji košík...
AGILITY-KOTCE.cz
Výroba kotců a profesionálních psích překážek pro agility